Hakkımızda

Prometsu  İnşaat  Atıksu Tesisi ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.  , Türkiye’de arıtma teknolojileri ve çevre yönetim sistemleri uygulamalarını gerçekleştirmek, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla  2013 yılında, Şerif MUTLU tarafından  Bursa’da kurulmuştur. Prometsu Arıtma ‘da Atıksu Arıtımı ve Geri Kazanım sistemleri tecrübe ve birikimimizle ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize
en uygun çözümleri ile ulusal ve uluslararası alanda ve farklı ölçeklerde arıtma sistemleri uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Doğal kaynakların gelecek nesillere aktarılması ve bu konuda üzerine düşen çevre yatırımları ile ilgili çalışma ve atıksu arıtma sistemlerinde anahtar teslimi çözümler üzerine faaliyet gösteren Prometsu Arıtma Sistemleri, kullanım öncesi ve sonrası konularında projeler gerçekleştirmektedir.

Arıtma sistemlerinin kavram aşamasından başlayan hizmetler, tasarım, proje, inşa, ekipman imal, işletme becerisi transferi, periyodik bakım olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.

NEDEN BİZ?

Tüm atık su arıtma ve su arıtma ihtiyaçlarınızda etkin, kaliteli ve en doğru çözümler sunmak için kurulmuştur.

Mühendisliğin çoğu dalında olduğu gibi arıtma sistemlerinin çözümleri de uygulanan alana göre farklı uygunluk tanımlarına sahiptir. Üretim içeriği farklı olan sektörlerden kaynaklanan atıksu özellikleri hepsinde farklılık göstermektedir. Prometsu Arıtma farklı sektör ve uygulama deneyimlerini uzman kadrosu ile size özel çözümü sunar.

İlkelerimiz;

-Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak,

-Projelerimizde kaliteli ve uzun vadede iyi sonuçlar verecek arıtma sistemlerini seçerek beklenen verimi karşılamak,

-Doğal kaynakları ve enerji kaynaklarını ekonomik ve verimli şekilde kullanmak.

-Teknolojik ilerlemeler ışığında sürekli gelişerek ekonomik, yaratıcı ve güvenilir çözümler üretmek ve bu çözümleri geliştirmek.

-Doğru mühendislik, uygun süreç, hızlı ve rahat bir çözüm sunmak

Prometsu Arıtma, ilkelerini benimsemiş ve gerçekleştirdiği birçok proje ile bunu kanıtlamıştır. Sektörümüzdeki uzmanlığımız ve iş yapış tarzımızla sürdürdüğümüz liderliğimiz şirketimiz için övünç ve güven kaynağıdır. Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde en öncelikli değerlerimiz iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı olmaktır.

 • Misyonumuz

  • Atıksu Arıtma Sektöründe hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Gelişen teknolojiler ile kendimizi geliştirerek yeniliklere açık olmak.
  • Kurulan sistemler ile çevre ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak en iyi sistem ile çalışma

 • Vizyonumuz

  • Prometsu Arıtma'yı atıksu arıtma sektöründe ilk sıraya taşımak.
  • Müşterilerimizin her türlü sorununa çözüm ortağı olmak.

Prometsu Arıtma Sistemleri

Üçevler Mah. Ritim Sk. No:11 Metro Plaza K:4 D:9 16120

Nilüfer/BURSA